Hľadáme skúseného a inovatívneho Full Stack Developera

Vďaka mnohým inovatívnym medzinárodným projektom sme na pokraji niečoho VEĽKÉHO. V Labzone vytvárame stratégie, tvoríme, navrhujeme a vyvíjame jedinečné sofistikované digitálne riešenia pre mnohých klientov v EÚ. A v centre toho všetkého nie je nič iné ako naša najväčšia vášeň- kódovanie.

Hľadáme skúseného, vysoko talentovaného Full Stack Developera, ktorý pomôže nášmu klientovi v rôznych projektoch. Vaša práca bude mať skutočne široký dosah a bude slúžiť rozsiahlej vybudovanej klientele. Ak si myslíte, že ste už videli všetko, mýlite sa. Znie to zaujímavo?

Ako Full Stack Web  Developer máte výborné zručnosti v oblasti React, Express a Git, ovládáte moderné technológie a máte aspoň 3-ročné skúsenosti s vývojom aplikácií s Node.js. Radi pracujete s back-endovými a front-endovými technológiami a máte tiež silný zmysel pre zodpovednosť. Záleží Vám na detailoch a ste nadšený pre to, čo robíte.

Náplň práce

  • Vývoj a údržba aplikácie na dokumentáciu, správu a modelovanie procesov
  • Kompletná prerábka BackEnd-u aplikácie (migrácia na novú platformu)

Požiadavky

  • Preukázané skúsenosti ako Full Stack Developer
  • Skúsenosti s vývojom webových aplikácií
  • Výborná znalosť React a Node.js
  • Skúsenosti s Express
  • Pokročilá znalosť systému Git
  • Pokročilé zručnosti pri riešení problémov
  • Analytické myslenie

Máte navrch, keď

  • Ovládate kódovanie v Nest.js
  • Používate Sails.js
  • Nemáte strach z MoleculerJS
  • Dobre sa orientujete v DevOps

Čo ponúkame

  • 6-mesačný lukratívny kontrakt - 4000 - 4800 EUR mesačne
  • Vynikajúca medzinárodná komunita developerov - knowledge-sharing
  • Žiadny mikromanažment
  • Práca odkiaľkoľvek
  • Pracujeme v šprintoch, ideálne pre projektovú prácu

Je v nás oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá. Ak ste sa v pozícii našli, radi by sme sa o Vás dozvedeli. Tešíme sa na našu spoluprácu.